į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
 lt  |  en 
TRAVEL KAUNAS » Apgyvendinimas. Apartamentai. Svečių namai Kaune

 "PIRKLIO" SVEČIŲ NAMAI  

 

             

  

 

"Pirklio" svečių namai įsikūrę Kauno centre, Vytauto pr. 22, šalia autobusų ir geležinkelio stočių, visai netoli  prekybos centro Akropolis ir Žalgirio arenos. Iki miesto centro - Laivės alėjos - tik keletas žingsnių, netoli ir Kauno senamiestis. Tai ideali vieta tiems, kurie atvyksta į Kauną verslo reikalais ar praleisti laisvalaikį. Geras susisiekimas visuomeniniu transportu. Iš "Pirklio" svečių namų nesunkiai pateksite į bet kurį lankytiną Kauno objektą. Pirmajame aukšte turizmo informacijos centre jums suteiks informaciją visais rūpimais klausimais, patars, ką verta aplankyti Kauno mieste.

  

KAMBARIAI

   

Svečių namuose patogu apsistoti tiek vienam, tiek šeimoms. Kambariai erdvūs, kiekviename iš jų yra dvigulė lova, atskiras dušas, bevielis internetas, kabelinė televizija, plokščiaekranis televizorius, drabužių spinta, rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas. Jūsų patogumui prie svečių namų yra nemokama mašinų stovėjimo aikštelė (uždarame kieme). Svečių namų lankytojai yra kviečiami į šalia esančią "Pirklio" užeigą, kur jų lauks sotūs ir gardūs pusryčiai. Sezono metu vidiniame "Pirklio' užeigos kiemelyje siūlome pasilepinti saulės spinduliais ir rytine kava.

 

KAINOS

 

Kambario kaina vienam asmeniui parai 30 Eur, dviems 38 Eur. Papildoma lova kambaryje kainuoja 8 Eur. Pusryčiai vienam asmeniui kainuoja 4 Eur.

 

KAUNAS OLD TOWN STAY

 

         

 

Kaune, už 100 metrų nuo Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos, už 200 metrų nuo Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčios bei jėzuitų vienuolyno ir už 300 metrų nuo Kauno Rotušės per 2 aukštus įsikūrę apartamentai „Kaunas Old Town Stay“.

 

KAMBARIAI

 

Apartamentuose rasite virtuvėlę su šaldytuvu ir virykle, rankšluosčius, patalynės užvalkalus ir vonios kambarį su vonia, veikia nemokamas belaidis internetas. Kieme galėsite nemokamai laikyti automobilį.

 

KAINOS

 

Kambario kaina vienam asmeniui parai 32 Eur, dviems 40 Eur. Papildoma lova kambaryje kainuoja 10 Eur.